SANDIKÇI OTO SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ.

BMW SERVİSLERİNİN AYRICALIKLI DÜNYASI.

Sandıkçı Oto; 40 yıla varan tecrübesiyle, Borusan Otomotiv’le işbirliği yaparak, Sakarya’da BMW Yetkili Servisi hizmeti vermeye başladı.

BMW Türkiye Mobil Uygulaması

BMW Türkiye Mobil Uygulaması


BMW Türkiye uygulaması ilk kez kullanıcılara 360 kullanım özellikleri sunarak, hem BMW satın almayı düşünen kullanıcılara hem de BMW sürücülerine hitap eden pek çok kullanışlı işlevi barındırıyor.

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım Hizmeti


Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. BMW otomobiliniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın Yetkili Servisimize çekilmesini sağlayacaktır.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive


Satın aldığınız BMW Service Inclusive paket kapsamında, BMW’nizin ilgili süre/kilometre sınırları içerisindeki bakımı dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW’niz BMW Yetkili Servisinin ve Orijinal BMW Parçalarının mükemmel kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz.

 Orijinal BMW Parçaları

Orijinal BMW Parçaları


Orijinal BMW Parçalarının kusursuzluğu ve yüksek kaliteye sahip işçiliği, BMW’nizdeki tüm bileşenlerin optimum performans, maksimum güvenlik ve uzun süreli kullanım açısından birbiriyle uyumlu şekilde çalışmasını sağlar.

BMW Prime

BMW Prime


BMW Prime, otomobillerini bizim kadar seven BMW sahiplerine, çeşitli deneyimleri ücretsiz olarak sağlayan avantajlar dünyasıdır. Siz de yola BMW Prime ile çıkın, ayrıcalıkların keyfini sürün.

Garanti + Güvence Paketi

Garanti + Güvence Paketi


Garanti+ hizmeti sayesinde, satın aldığınız BMW otomobilinizin 24 aylık yasal garanti süresini, tercih ettiğiniz Garanti+ paketinin kapsam süresi/kilometresi kadar uzatmanız mümkündür.

İkame Otomobil Hizmeti

İkame Otomobil Hizmeti


Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ediyoruz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermiyorsunuz.

Lastik Hizmeti

Lastik Hizmeti


Lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri


Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, BMW otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Sigorta Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri


Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile BMW sigorta işleminizden dilediğinizi yaptırabilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.